43. reprezentační ples

Srdečně Vás zveme na 43. reprezentační ples Moravských kováren, a.s.

  Sobota 21. 1. 2017 od 20:15 hod.     DKO Jihlava

  Program

Večerem Vás provede bavičské MODERÁTORSKÉ DUO: TĚŽKEJ POKONDR

ZATRESTBAND i TĚŽKEJ POKONDR zařazujeme do programu opakovaně. Důvod je jednoduchý – po 42. reprezentačním plese se hromadily přání tyto interprety opětovně pozvat na náš reprezentační ples. A je nám potěšením, že těmto přáním můžeme vyhovět :-).

Součástí plesu bude opět bohatý doprovodný program – nebude chybět KARIKATURISTA, profesionální FOTO koutek atd. Doprovodný program bude v prostorách celého DKO.

Pojďte si s námi užít noc plnou plesové atmosféry a skvělé muziky. Možnost odnést si něco hodnotného z naší tomboly má opravdu každý, neboť i tentokrát bude tombola přímo EXKLUZIVNÍ!

Zajištěn je jak profesionální fotograf, tak i kameraman. Tak jako v letech předešlých Vám dáme k dispozici celou fotogalerii i video záznam z plesového večera. Vše bude, v co nejkratší době po plese, umístěno zde na Facebooku.

Nápojový servis pro Vás zajistí XANADU-Catering a jídelní servis pro Vás zajistí Buena Vista - Restaurant. Chybět nebude ani stánek s rakouskými víny z nabídky IN VINO AUSTRIA.

  Událost na Facebooku   Videa z uplynulých ročníků

Afterparty

Ten, kdo nebude po našem plese dostatečně "společensky unaven", má jedinečnou možnost dostat se se vstupenkou z plesu i do Clubu XANADU, kde má se vstupenkou z plesu, jak jinak než vstup zcela ZDARMA!

Zvýhodněná doprava

Exkluzivní dopravu zajišťuje XANADU-Taxi.
Pro rezervaci využijte, prosím, následující kontakty:
  T: 604 434 434
  E: [email protected]

V průběhu večera Vám budou vozy XANADU-Taxi k dispozici přímo u DKO Jihlava.

Předprodej vstupenek

Předprodej bude probíhat od 1. 12. 2016 na těchto místech:

  MORAVSKÉ KOVÁRNY, a.s.
sl. Zvědělíková
  T: 567 120 132
  E: [email protected]
  DKO JIHLAVA s.r.o.
pokladna
  T: 567 307 745
  E: [email protected]

  Účinkující

ZATRESTBAND:
www.zatrestband.cz
Tento kmenový orchestr Tančírny Třešť je tu pro všechny, kdo máte rádi swing, radost až do rána, tanec, saxofony, trombony, trumpety, no prostě vše, co jde spojit se slovy jazzband, big band, tančírna, gala večer atd. Kvalitní zábava jak při našich koncertech, tak na vašich akcích je náš společný cíl.

TĚŽKEJ POKONDR:
www.pokondr.cz
Hudební duo známé svými coververzemi známých skladeb zahraniční i české popové hudby od šedesátých let až do současnosti. Duo tvoří Miloš Pokorný a Roman Ondráček.

PETR BENDE & BAND:
www.petrbende.cz

OLGA LOUNOVÁ:
www.olgalounova.cz

HOTCH POTCH:
www.hotch-potch.cz
Vystoupení jihlavského tanečního klubu.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace