Ocenění

Ocenění Czech Stability Award AAA PLATINUM EXCELLENCE

  Zveřejněno : 9. 3. 2021

S radostí informujeme, že firmě Moravské kovárny, a.s. bylo společností Bisnode Czech republic opět uděleno, v rámci CZECH Stability Award, nejvyšší hodnocení AAA PLATINUM EXCELLENCE. Toto ocenění je dokladem o tom, že naše společnost splnila nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti.
Moravské kovárny, a.s. si více než 7 let v řadě drží nejvyšší skóringové hodnocení AAA, patří tak historicky mezi 0,07% nejlépe hodnocených firem v ČR a splňuje podmínky pro získání exkluzivního ocenění AAA PLATINUM EXCELLENCE 2021. Kritéria pro získání tohoto ocenění splňuje pouze jedna firma z 1460 firem!

AAA PLATINUM EXCELLENCE

Ocenění formou tohoto certifikátu deklaruje, že firma Moravské kovárny, a.s. je stabilní společnost s vysokou pravděpodobností spolehlivého plnění závazků z obchodního styku, vysokou pravděpodobností návratnosti investic, nízkým úvěrovým rizikem a minimálním rizikem úpadku.

Podnik přátelský rodině 2016

  Zveřejněno : 5. 6. 2017

Společnost Moravské kovárny, a.s. získala ocenění v 2. ročníku soutěže vyhlášené Krajem Vysočina „Podnik přátelský rodině 2016“ . Ocenění získali zaměstnavatelé v Kraji Vysočina vytvářející pracovní podmínky tak, aby co nejlépe slaďovaly pracovní a osobní život zaměstnanců.

Významný dárce NF Šťastná hvězda

  Zveřejněno : 9. 12. 2015

Nadační fond Šťastná hvězda udělil společnosti Moravské kovárny, a.s. certifikát za významnou finanční podporu.

Medaile Prof. Františka Drastíka

  Zveřejněno : 28. 4. 2015

Svaz kováren České republiky udělil společnosti Moravské kovárny, a.s. medaili Prof. Františka Drastíka. Medaile byla udělena za vývoj a přínos oboru zápustkového kování, rozvoj kovárenství.

Stavba roku Kraje Vysočina 2013

  Zveřejněno : 13. 6. 2014

Administrativní budova MOKOV byla v soutěži STAVBA ROKU KRAJE VYSOČINA 2013 zvolena jako: STAVBA ROKU v kategorii PRŮMYSLOVÉ A DOPRAVNÍ STAVBY a obdržela rovněž CENU VEŘEJNOSTI s největším počtem obdržených hlasů.

Video ze stavby: klikněte zde

Za všechny obdržené hlasy DĚKUJEME!

II. místo v kategorii Exportér roku 2011 - kategorie nárůst exportu 2009-2010

  Zveřejněno : 14. 12. 2011

Více na exporterroku.com