Kariéra

Máme volné místo na pozici Strojní zámečník ve společnosti Moravské kovárny, a.s.
  Nevyhovuje Vám tato pozice?     Seznam všech volných míst
Máte o pozici zájem? Pokračujte, prosím, níže...

  Koho hledáme?

Požadujeme:
  • SOU nebo SŠ vzdělání, případně osvědčení o zkoušce profesní kvalifikace
  • orientace a praxe v oboru
  • manuální zručnost
  • zájem o činnost v provozu
  • schopnost samostatného rozhodování
  • spolehlivost, loajalita
  • platný svářečský průkaz na CO2 výhodou
Náplň práce:
  • údržba lisů v provozu kovárna
  • opravy jednoúčelových strojů a zařízení
  • preventivní prohlídky strojů a zařízení
Zájemcům nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektivní práci a zázemí ve stabilní, prosperující společnosti
  • vysoké sociální a zaměstnanecké benefity
  • uplatnění odborných znalostí
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Nejsou Vám některé informace jasné?
Neváhejte a kontaktujte nás se svým dotazem...