Karriere

Es tut uns leid, aber dieser Bereich ist nicht verfügbar in Ihrer Sprache.

Máme volné místo na pozici Strojírenský dělník ve společnosti Moravské kovárny, a.s.
  Nevyhovuje Vám tato pozice?     Seznam všech volných míst
Máte o pozici zájem? Pokračujte, prosím, níže...

  Koho hledáme?

Požadujeme:
  • SOU nebo SŠ vzdělání strojírenského směru, příp. osvědčení o zkoušce profesní kvalifikace
  • Manuální zručnost
  • Zájem o činnost v provozu
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Spolehlivost, loajalita
Náplň práce:
  • Obsluha linek tepelného zpracování
  • Obsluha lisů
  • Provádění měření a kontroly výkovků
  • Technologické broušení výkovků
Zájemcům nabízíme:
  • Práci v třísměnném provozu
  • Perspektivní práci a zázemí ve stabilní, prosperující společnosti
  • Vysoké sociální a zaměstnanecké benefity

Nejsou Vám některé informace jasné?
Neváhejte a kontaktujte nás se svým dotazem...